Uwaga ! Zmiany w Planie zajęć !
Dodano: Luty 7th, 2016

ZMIANY W PLANIE ZAJĘĆ OD 08.02.2016 !




Wyjazd – Obóz Zima 2016 !
Dodano: Styczeń 11th, 2016

WYJAZD – 16.01.2016 (SOBOTA)

KROSNO ODRZAŃSKIE

GODZ. 10.00 ZBIÓRKA PLAC PRZY KOŚCIELE ŚW. JADWIGI (DOLNE KROSNO)

POWRÓT – 22.01.2016 (PIĄTEK)

KROSNO ODRZAŃSKIE PLAC PRZY KOŚCIELE ŚW. JADWIGI (DOLNE KROSNO)

14.00(ORIENTACYJNIE)

WAŻNE INFORMACJE:

DOSTARCZYĆ KARTĘ OBOZOWĄ I REGULAMIN OBOZU NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 12.01.2016. BRAK KARTY, REGULAMINU I PEŁNEJ OPŁATY ZA OBÓZ TANECZNY WYKLUCZA UCZESTNICTWO DZIECKA W OBOZIE!

PROSIMY ZADBAĆ BY DZIECKO MIAŁO PRZY SOBIE:

- PESEL (PROSIMY DOPISAĆ NA KARCIE OBOZOWEJ NA PIERWSZEJ STRONIE)

- RODZICE ZOBOWIĄZANI SĄ PRZEKAZAĆ LEKI PRZED WEJŚCIEM DO AUTOKARU PIELĘGNIARCE – PANI EWIE ROT

- OBÓWIE NA ZMIANĘ, CIEPŁE RZECZY

- PLASTRY!!!

- RĘCZNIKI

- OCZYWIŚCIE NIE ZAPOIMINAMY O STROJACH I OBUWIU DO TRENINGU.

PROSIMY ABY BAGAŻE NIE PRZEKRACZAŁY 20 KG

(ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSCA W BAGAŻNIKU AUTOKARU)




Przerwa Świąteczna !
Dodano: Grudzień 17th, 2015

Termin Przerwy Świątecznej znajdą Państwo w zakładce Plan Zajęć.




Turniejowo !
Dodano: Grudzień 17th, 2015

Witamy.

Miło nam poinformować:

WDSF Youth Open Standard – DORTMUND
1. Natalia Mikołajczyki i Grzegorz Gałwa kl A ST 13 miejsce zaraz za półfinałem !

DESZCZNO:
1. Liza Kobylczak i Karol Grześków pow. 15 C LA 5 miejsce

2. Magda Ucholc i Wiktor Tomiuk 12-13 D LA 2 miejsce

3. Julia Mulawa i Krystian Napierała 12-13 D LA 3 miejsce

4. Patrycja Adamczyk i Hubert Reszka 10-11 D LA 1 miejsce, ST 2 miejsce

5. Weronika Kwaśniak i Piotr Matysiak 10-11 E 4
miejsce

6. Martyna Jabłońska i Kamil Marek 10-11 E 8
miejsce

7. Martyna Adamska i Karol Kuliński 10-11 E 9
miejsce

8. Ola Kicuła i Dawid Adamczyk 8-9 E 5 miejsce

9. Zosia i Zuzia Tide 8-9 G 3 miejsce

10. Nadia Kosiorska i Wiktor Korczyński do 7 H 1 miejsce

Jesteśmy z was dumni ! Gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów !!!




Turniejowo !
Dodano: Grudzień 8th, 2015

Witamy.

Miło nam poinformować:

Berlin
1. Natalia Mikołajczyki i Grzegorz Gałwa kl A ST 1 miejsce

Jelenia Góra
2. Julia Mulawa i Krystian Napierała 12-13 D LA 1 miejsce

3. Weronika Kwaśniak i Piotr Matysiak 10-11 E 5 miejsce

Jesteśmy z was dumni ! Gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów !!!