Osiągnięcia 2016
Dodano: Sierpień 11th, 2016

1. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO  OSTERMARATHON BRAUNSCHWEIG – 2016 YOUTH – 3 MIEJSCE W STYLU LA KAROLINA GRZESIAK i ADRIAN LEŚNIAŃSKI

2. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO  OSTERMARATHON BRAUNSCHWEIG – 2016 JUNIOR II – 22 MIEJSCE W STYLU ST JOSIE GREIF i MATEUSZ BUKOWIECKI

3. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO  HESSEN TANZ FRANKFURT NAD MENNEM – 2016 JUNIOR II – 30 MIEJSCE W STYLU ST JOSIE GREIF i MATEUSZ BUKOWIECKI

4. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN SUMMER DANCE FESTIVAL – 2016 YOUTH B – 1 M, YOUTH B – 2 M W STYLU LA MAJA MALINOWSKA i JAN WITKOWSKI

5. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN SUMMER DANCE FESTIVAL – 2016 JUNIOR II – 27 MIEJSCE W STYLU ST JOSIE GREIF i MATEUSZ BUKOWIECKI

6. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN SUMMER DANCE FESTIVAL – 2016 JUVENILE D – 3 M, JUNIOR I D – 3 M, JUVENILA D – 1 M, JUNIOR I D – 3 M W STYLU LA MARTYNA JABŁOŃSKA i KAMIL MAREK




Osiągnięcia 2015
Dodano: Styczeń 22nd, 2015

1. MEMORIAŁ M. WIECZYSTEGO KARKÓW 2015 JUNIORÓW STARSZYCH KL. B 1 MIEJSCE W STYLU LA  ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KANMILA ANUSZKIEWICZ

2. PUCHAR POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH WARSZAWA 2015 1 MIEJSCE STYLU ST ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KANMILA ANUSZKIEWICZ

3. MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻY RUDA ŚLĄSKA 2015 25 MIEJSCE (PIIRWSZE POZA ĆWIERĆFINAŁEM!!!) STYLU ST GRZEGORZ GAŁWA i NATALIA MIKOŁAJCZYK 

4. MISTRZOSTWA BRANDENBURGI 2015 – 1 M MŁODZIEŻ W STYLU ST JOSIE GREIF i MATEUSZ BUKOWIECKI

5. MISTRZOSTWA SAKSONI 2015 – 3 M MŁODZIEŻ W STYLU ST JOSIE GREIF i MATEUSZ BUKOWIECKI




Osiągnięcia 2014
Dodano: Kwiecień 27th, 2014

1. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH EŁK 2014 8 MIEJSCE (PIIRWSZE POZA FINAŁEM!!!) STYLU ST ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KANMILA ANUSZKIEWICZ

2. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH ELBLĄG 2014 16 MIEJSCE W STYLU LA ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KAMILA ANUSZKIEWICZ

3. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH SZCZECINEK 2014 13 MIEJSCE PÓŁFINAŁ W KOMBINACJI 10 TAŃCÓW ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KAMILA ANUSZKIEWICZ

4. Mistrzowie Okręgu Lubuskiego

Kat. 16-18 lat ST
Grzegorz Gałwa i Natalia Mikołajczyk

Kat. 10-11 lat LA
Wiktor Tomiuk i Magdalena Ucholc

Kat. 8-9 lat
Piotr Matysiak i Weronika Kwaśniak

5. I Vicemistrza Okręgu Lubuskiego

Kat. 16-20 lat ST
Grzegorz Gałwa i Natalia Mikołajczyk

Kat. 8-9 lat
Kamil Marek i Martyna Jabłońska

6. II Vicemistrza Okręgu Lubuskiego

Kat. 14-15 lat LA
Jan Witkowski i Maja Malinowska

Kat. 10-11 lat ST
Wiktor Tomiuk i Magdalena Ucholc

 

 

Wspaniała przygoda w programie „MAM TALENT” – nasze wspaniałe osiągnięcie !

http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/spowodowali-ciary-na-dziarach-u-chylinskiej,1349304.html

http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/historia-nastolatkow-z-zespolu-calipso,1349306.html

http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/calipso-niewiarygodnie-dojrzaly-wystep-mlodych-tancerzy,1354637.html

 

 

7. MISTRZOSTWA ŚWIATA WDC AL UNDER 16  STANDARD PARYŻ 2014 Adrian Leśniański i Kamilla Anuszkiewicz ĆWIERĆFINAŁ 20 miejsce na 41 par.

8. MISTRZOSTWA ŚWIATA WDC AL UNDER 16 LATIN PARYŻ 2014 Adrian Leśniański i Kamilla Anuszkiewicz 25 miejsce na 59 par.

9. Finał Grand Prix Polski PTT WARSZAWA 2014 Adrian Leśniański i Kamilla Anuszkiewicz LATIN FINAŁ 3 miejsce.

10. Finał Grand Prix Polski PTT WARSZAWA 2014 Adrian Leśniański i Kamilla Anuszkiewicz STANDARD  PÓŁFINAŁ 9  miejsce.




Osiągnięcia 2013
Dodano: Sierpień 29th, 2013

1. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH ZIELONA GÓRA 2013 3 MIEJSCE CZYLI TYTUŁ II VICEMISTRZÓW POLSKI W STYLU LA ORAZ 5 MIEJSCE W STYLU ST ZDOBYLI ADRIAN LEŚNIAŃSKI I KORNELA MARUSZCZAK

2. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN 2013 „SUMMER DANCE FESTIVAL” 4 MIEJSCE W STYLU ST i LA ZDOBYLI ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KORNELA MARUSZCZAK

3. MISTRZOWIE OKRĘGU LUBUSKIEGO 2013

1. KAT 12-13 LAT OPEN SI I LA
ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KAMILA ANUSZKIEWICZ

4. II VICEMISTRZOWIE OKRĘGU LUBUSKIEGO 2013

1. KAT 14-15 LAT OPEN LA
JAN WITKOWSKI i MARTYNA WOLAK




Osiągnięcia 2012
Dodano: Grudzień 18th, 2012

  1. MISTRZOSTWA POLSKI WDC W TAŃCACH STANDARDOWYCH i LATYNOAMERYKAŃSKICH MIKOŁAJKI 2012 1M CZYLI TYTUŁ MISTRZÓW POLSKI W STYLU ST i LA ZDOBYLI ADRIAN LEŚNIAŃSKI i ZUZANNA MIEMCZEWSKA
  2. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO LEGNICA 2012 JUNIOR I 2M TAŃCE STANDARDOWE i 3M TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE DRUŻYNOWO 1 MIEJSCE ADRIAN LEŚNIAŃŚKI i ZUZANNA NIEMCZEWSKA
  3. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „BALTIC CUP” 2012 ELBLĄG JUNIOR I 6M TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE i 11M TAŃCE STANDARDOWE ADRIAN LEŚNIAŃŚKI i ZUZANNA NIEMCZEWSKA
  4. MISTRZOSTWA POLSKI ZACHODNIEJ W TAŃCACH STANDARDOWYCH W KAT. 16-18 LAT
  5. 3 MIEJSCE CZYLI TYTUŁ VICEMISTRZÓW POLSKI ZACHODNIEJ ZDOBYLI SEBASTIAN STEĆ i ALEKSANDRA ADAMCZYK
  6. MISTRZOSTWA POLSKI KL „B” i „A” W TAŃCACH STANDARDOWYCH W KAT. POW 15 LAT
  7. 25 MIEJSCE NA 59 PAR WYTAŃCZYLI ŁUKASZ LECHOCKI i KLAUDIA GERLACH
  8. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „POLISH CUP” 2012 WARSZAWA JUNIOR I 6M TAŃCE STANDARDOWE i 9M TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE ADRIAN LEŚNIAŃŚKI i ZUZANNA NIEMCZEWSKA

       9. MISTRZOWIE OKRĘGU LUBUSKIEGO 2012

  1. KAT 8-9 LAT OPEN
    KRYSTIAN NAPIERAŁA i EWELINA KOSMALA
  2. KAT 10-11 LAT OPEN LA
    MATEUSZ FOKSOWICZ i WERONIKA WENDROWSKA
  3.  KAT 12-13 LAT OPEN ST i LA
    ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KORNELA MARUSZCZAK
  4. KAT 14-15 LAT OPEN ST
    GRZEGORZ GAŁWA i NATALIA MIKOŁAJCZYK
  5. KAT 16-18 LAT OPEN ST
    ŁUKASZ LECHOCKI i KLAUDIA GERLACH

      10. I VICEMISTRZOWIE OKRĘGU LUBUSKIEGO 2012

  1. KAT 8-9 LAT OPEN
    WIKTOR TOMIUK i MAGDALENA UCHOLC
  2. KAT 10-11 LAT OPEN ST
    MATEUSZ FOKSOWICZ i WERONIKA WENDROWSKA
  3. KAT 14-15 LAT OPEN LA
    GRZEGORZ GAŁWA i NATALIA MIKOŁAJCZYK

      11. II VICEMISTRZOWIE OKRĘGU LUBUSKIEGO 2012

  1. KAT 10-11 LAT OPEN LA
    MATEUSZ BUKOWIECKI i MAJA MALINOWSKA

 




Osiągnięcia 2011
Dodano: Grudzień 18th, 2011

  1. MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS W TAŃCACH LATYNOAMERYKAŃSKICH WARSZAWA 2011 1 M CZYLI TYTUŁ MISTRZÓW POLSKI W STYLU LA ZDOBYLI ARKADIUSZ ZAJĄC i MAŁGORZATA LEŚNIAŃSKA
  2. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MIKOŁAJKI 2011 „TROPICANA CUP” WORLD TROPHY JUVENILES 9M, 7M, 11M i 10M W KOMBINACJI 8 TAŃCÓW ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KORNELA MARUSZCZAK
  3. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MIKOŁAJKI 2011 „TROPICANA CUP” JUNIOR I 10M i 8M W KOMBINACJI 8 TAŃCÓW KAROL GRZEŚKÓW i KLAUDIA GERLACH
  4. POLISCH OPEN CHAMPIONSHIPS 2011 OLSZTYN W KAT. JUVENILLE II 1 MIEJSCE W ST, ORAZ 2 MIEJSCE W LA ZARAZ ZA PARĄ ROSYJSKĄ WYWALCZYŁA PARA ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KORNELA MARUSZCZAK



Osiągnięcia 2010
Dodano: Grudzień 18th, 2010

  1. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MIKOŁAJKI 2010 „TROPICANA CUP” WORLD TROPHY JUVENILES 10M i 17M W TAŃCACH ST ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KORNELA MARUSZCZAK
  2. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN 2010 „SUMMER DANCE FESTIVAL” 8M PIOTR TROCKI i ALICJA BIEGAŃSKA
  3. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ,,KARKONOSZE OPEN” 1M W TAŃCACH ST ORAZ 3M W TAŃCACH LA ADRIAN LEŚNIAŃSKI I KORNELA MARUSZCZAK 
  4. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ,,BALTIC CUP” 5M W TAŃCACH ST ADRIAN LEŚNIAŃSKI I KORNELA MARUSZCZAK
  5. MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI STARSZYCH KALISZ 2010 2M CZYLI TYTUŁ VICEMISTRZÓW POLSKI W STYLU ST, ORAZ 4M W STYLU LA ZDOBYLI ADRIAN LEŚNIAŃSKI I KORNELA MARUSZCZAK
  6. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MIKOŁAJKI 2010 „TROPICANA CUP” WORLD TROPHY JUVENILES 10M i 17M W TAŃCACH ST ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KORNELA MARUSZCZAK
  7. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN 2010 „SUMMER DANCE FESTIVAL” 8M PIOTR TROCKI i ALICJA BIEGAŃSKA
  8. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ,,KARKONOSZE OPEN” 1M W TAŃCACH ST ORAZ 3M W TAŃCACH LA ADRIAN LEŚNIAŃSKI I KORNELA MARUSZCZAK
  9. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ,,BALTIC CUP” 5M W TAŃCACH ST ADRIAN LEŚNIAŃSKI I KORNELA MARUSZCZAK
  10. MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI STARSZYCH KALISZ 2010 2M CZYLI TYTUŁ VICEMISTRZÓW POLSKI W STYLU ST, ORAZ 4M W STYLU LA ZDOBYLI ADRIAN LEŚNIAŃSKI I KORNELA MARUSZCZAK



Osiągnięcia 2009
Dodano: Grudzień 18th, 2009

  1. MISTRZOSTWA POLSKI WROCŁAW 10M STANISŁAW GREGOR i KLAUDIA GERLACH 
  2. MISTRZOSTWA POLSKI WROCŁAW 21M KAROL GRZEŚKÓW i MAŁGORZATA OCHMAN 
  3. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO MIKOŁAJKI 2009 „TROPICANA CUP” 10M i 13M ADRIAN LEŚNIAŃSKI i KORNELA MARUSZCZAK



Osiągnięcia 2007
Dodano: Grudzień 18th, 2007

  1. PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO ZIELONA GÓRA 2007 1M MARCIN PAWŁOWSKI i MAJA PELEC 
  2. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN 2007 „SUMMER DANCE FESTIVAL” 5 M PIOTR TROCKI i ANNA WOJCIECHOWICZ



Osiągnięcia 2006
Dodano: Grudzień 18th, 2006

  1. MISTRRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO ZIELONA GÓRA 2006 2M MARCIN PAWŁOWSKI i MAJA PELEC 
  2. MISTRRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO ZIELONA GÓRA 2006 3M i 3M BARTOSZ BLAŹNIAK i HANNA KORDOWICZ



Osiągnięcia 2005
Dodano: Grudzień 18th, 2005

  1. MISTRZOSTWA POLSKI SOSNOWIEC 10M TOMASZ STRZEMECKI i KORNELIA DUDEK
  2. MISTRZOSTWA POLSKI LUBLIN 16M PIOTR TROCKI i ANNA WOJCIECHOWICZ
  3. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO NOWA SÓL 1M i 1M PIOTR TROCKI i ANNA WOJCIECHOWICZ
  4. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO NOWA SÓL 2M i 2M BARTOSZ BLAŹNIAK i HANNA KORDOWICZ
  5. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO NOWA SÓL 3M DAWID BUŁA i MARIOLA KUCHARSKA
  6. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO NOWA SÓL 1M i 1M TOMASZ STRZEMECKI i KORNELIA DUDEK
  7. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO NOWA SÓL 3M MARCIN PAWŁOWSKI i MAJA PELEC
  8. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO NOWA SÓL 2M BARTOSZ LECH i KINGA NOWAK
  9. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO NOWA SÓL 2M PAWEŁ SZUMNARSKI i EMILA MYŚLIWIEC
  10. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN 2005 „SUMMER DANCE FESTIVAL” 1 M PIOTR TROCKI i ANNA WOJCIECHOWICZ
  11. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BERLIN 2005 „SUMMER DANCE FESTIVAL” 5 M TOMASZ STRZEMECKI i KORNELIA DUDEK



Osiągnięcia 2004
Dodano: Grudzień 18th, 2004

  1. MISTRZOSTWA POLSKI WROCŁAW 24M PAWEŁ SZUMNARSKI i EMILA MYŚLIWIEC
  2. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO GORZÓW WLKP. 1M PAWEŁ SZUMNARSKI i EMILA MYŚLIWIEC



Osiągnięcia 2003
Dodano: Grudzień 18th, 2003

  1. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO ŻAGAŃ 1M BARTOSZ BLAŹNIAK i HANNA KORDOWICZ
  2. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO ŻAGAŃ 2M PIOTR TROCKI i ANNA WOJCIECHOWICZ
  3. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO ŻAGAŃ 3M PAWEŁ SZUMNARSKI i EMILA MYŚLIWIEC



Osiągnięcia 2002
Dodano: Grudzień 18th, 2002

  1. PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO KOŻUCHÓW 1M MARCIN PAWŁOWSKI i EDYTA CHODUKIEWICZ
  2. PUCHAR OKRĘGU LUBUSKIEGO KOŻUCHÓW 2M PAWEŁ SZUMNARSKI i EMILA MYŚLIWIEC
  3. MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO ZIELONA GÓRA 1M PAWEŁ SZUMNARSKI i EMILA MYŚLIWIEC