zapisy@szkolacalipso.pl
+48 50234157

Saszetka Nerka na pasek

Zobacz nasze najnowsze akcesoria szkolne dla młodzieży > pobierz katalog produktów > kontakt z nami

Blog sportowy Szkolacalipso to nie tylko treningi i wyjazdy na zgrupowania. To także kompentium wiedzy na temat sportowych i eleganckich dodatków. zobacz jakie akcesoria przygotowaliśmy tym razem. Sportowe plecaki? Eleganckie torby na ramię? Portfele na rzep?

 

Tworzone w Polsce przez kaletnika – skórzane saszetki na pasek

Elegancki styl polskiej galanterii, wysokogatunkowe skóra naturalna. Najlepiej kolor czarny, bo ten po prostu pasuje zawsze i wszędzie. Taki zamysł towarzyszył projektantom z firmy BELVEDER – producenta polskiej galanterii skórzanej. Tym razem mamy dla was saszetkę męską lub damską przypinaną do pasa. Możecie nosić ją zarówno w dłoni jak klasyczną saszetkę z paskiem, lub po prostu odpiąć paseczek i przełożyć przez szlufki na tyle na waszym pasie od spodni.

saszetka do paska

Zdjęcie: Belveder.com.pl


Zobacz saszetki na pasek od Belveder https://www.belveder.com.pl/sklep/saszetki/nerki-na-pas/
Galanteria skórzana Belveder, to przede wszystkim:

  • wykonanie w polskiej szwalni
  • gwarancja jakości skóry
  • zastosowanie najlepszych nici kaletniczych
  • coś co nazywamy rękodziełem (czyli unikatowość każdego wyrobu tej marki)
Wśród wszystkich dostępnych fasonów saszetek znajdziecie tutaj:

  • saszetki na pas
  • saszetki do reki
  • saszetki na ramię
  • saszetki na szyję

 

 

 

 

 


Szkoła Calipso – funkcjonalne nerki i saszetki na pas dla mężczyzny i kobiety

 

saszetki na pas

Cenimy różnorodność dlatego uważamy że po za tradycyjnymi torbami na ramię, czy raportówkami, każdy powinien posiadać przynajmniej jedno z powyższych rozwiązań. To saszetki bez których trudno obejść się na wakacjach, wyjeździe urlopowym, czy podczas np codziennych zakupów. Szybki i wygodny dostęt do dokumentów, pieniędzy, portfela, czy telefonu – to tylko niektóra z zalet takiej saszetki. Przyjrzyjmy się chociażby drugiel od lewej saszetce Belveder.

Co piszą o tym modelu użytkownicy?

Adam12 / Dodano 06.07.23 – Mam jedną z nich, jeśli chodzi o jakość wykonanie tej konkretnej saszetki Belveder – nie mam zastrzeżeń. Przydałoby się tylko więcej małych kieszonek. Przynajmniej 5-6. Wtedy można by trzymać osobno karty, osobno dokumenty i osobno monety oraz banknoty. Może to wydawać się zanadto wymagająca uwaga, ale dla mnie wtedy ta saszetka byłaby perfekcyjna. A tak oceniam ją 4,5/5

 

Wiktor Warszawa / Dodano 30.06.203 – Wszystko zależy od oczekiwań klienta. Ja płacąc 59,90 za saszetkę o kodzie ND21 („mała saszetka męska na pasek do spodni”) nie oczekiwałem wiele. Otrzymałem jednak produkt szyty w Polsce, z naturalnej skóry,  w środku wykończony materiałem i z 3 odrębnymi kieszonkami. Idealnie mieści mój telefon komórkowy i to jest dla mnie najważniejszy atut tej saszetki.


Szukasz pomysłu na prezent – zobacz nerki i saszetki na pas od Calipso

Blog Ann.org.pl to przykład na Toruńskie realizacje galanterii skórzanej. Torby skórzane, plecaki, nerki, saszetki, raportówki, portfele oraz inne akcesoria szyte z naturalnej skóry. Szukasz pomysłu na prezent dla nastolatka? Zobacz te nerki młodzieżowe od Ann.org.pl.
galanteria Wśród marek wyróżnionych przez Ann.org.pl znajdziecie:

 

Gdzie zamówić szyte na zamówienie nerki i saszetki na pas?

Warto przeglądać blogi modowe i magazyny branżowe z modą rzemieślniczą. Jednym z takich blogów o modzie jest Denimbase. Opisali ostatnio jak szyć nerki na pas. To oczywiście nie jedyne rozwiązanie. Polecamy także indywidualne spotkania na targarze polskiego rzemiosła, głownie w kategorii galanterii skórzanej. Jeśli zależy nam na indywidualnym projekcie, z pewnością warto poświęcić więcej czasu na poszukiwanie odpowiedniego producenta.

 

 

 

 

1 thought on “Saszetka Nerka na pasek

Dodaj komentarz