zapisy@szkolacalipso.pl
+48 50234157

Wieczorowa torebka z kryształkami

Chyba żadna elegancka kobieta nie wyobraża sobie wielkiego wyjścia bez wieczorowej torebki. To absolutna podstawa wieczorowej kreacji. Taka torebka potrafi doskonale podkreślić styl i dodać szyku. Czy jednak każda torebka wieczorowa jest taka sama, powtarzalna i nudna? Absolutnie nie. Niesamowitą popularnością cieszą się ostatnio zachwycające, nieco awangardowe torebki. Takie, których niebanalny kształt i zdobienia przyciągają uwagę. Absolutnie na czasie są wieczorowe torebki z kryształkami. To one dodają nam kobiecej zmysłowości i tajemniczości. Poznajmy więc najciekawsze propozycje torebek wieczorowych z kryształkami.

Poniższe propozycje torebek wieczorowych pochodzą z Brytyjka.pl

Torebka wieczorowa dla królowej balu

torebki w kryształy

Dla miłośniczek niebanalnych dodatków brytyjka.pl ma przygotowaną specjalną ofertę. Z niej wybraliśmy czarną kopertówkę szkatułkę UK Crown marki Lisanbags. Torebka nie jest zwykła kopertówką. To absolutnie niepowtarzalna torebka. Wykonana jest w formie modnej szkatułki, pokrytej satynowym materiałem w kolorze czarnym. Umieszczone na nim błyszczące cyrkonie w kształcie korony dodają jej szyku i elegancji. Najciekawszy jest jednak bigiel w kształcie ozdobionego dżetami kastetu. To właśnie on dodaje torebce pazura i szczypty awangardy. Wewnątrz torebka wyłożona jest podszewka, w której znajduje się kieszonka na najważniejsze drobiazgi. Całość uzupełniają dwa odpinane łańcuszki. Dzięki temu te unikalna torebkę możemy nosić na ramię, za nadgarstkiem lub jak klasyczną kopertówkę – do ręki. Torebka wyśmienicie podkreśli każdą stylizację glamour, stanowiąc najciekawszy jej element.

Torebki wieczorowe z kryształami prosto z Londynu

torebki z kryształami

Kolejna propozycja na wieczór to coś dla wyjątkowej kobiety. Zmysłowa, dziewczęca i bardzo elegancka – taka właśnie jest torebka wizytowa czerwone serce od A.B. London. Torebka urzeka niebanalną formą w kształcie serca w kolorze czerwonym. Umieszczone na niej kryształki mienia się nadając torebce niesamowitego szyku i stylu. Zamykana jest na ozdobny, bigiel w kształcie cyrkonii, a w środku mieści wszystkie najważniejsze kobiecie gadżety. Srebrny, krótki łańcuszek dołączony do torebki stanowi śliczne, dziewczęce uzupełnienie całości. Torebka jest idealna alternatywą dla klasycznej torebki wieczorowej, a ozdoby bigiel w kształcie dużej cyrkonii i dodaje jej niesamowitej elegancji. Piękna, zmysłowa i kobieca. Dla każdej kobiety. I na każdą okazję.

A może wieczorowa torebka z kolorowymi kryształami?

wieczorowa torebka kryształy

Jeśli szukasz niebanalnej torebki z kryształkami, koniecznie poznaj szkatułkę multi Crystal Lisan. To kolejna przepiękna propozycja od marki Lisanbags. Ta torebka urozmaici każdą stylizacje. Wykonana jest w formie szykownego puzderka zamykanego na ozdoby bigiel w kształcie połączonych ze sobą pierścieni z małymi kryształkami. Największym jej atutem jest jednak bez wątpienia mnóstwo kolorowych kryształków umieszczonych na jej froncie. Kamyczki mienią się różnokolorowo, co daje niesamowity efekt w połączeniu z białym, satynowym tłem. Wnętrze torebki wyłożone jest podszewką, w której znajdziemy małą kieszonkę na kartę kredytową czy klucze. Dzięki sztywnej formie torebka idealnie trzyma fason i pięknie leży w dłoni. Dodatkowe, dwa odpinane łańcuszki sprawiają, że możemy ją dopasować do swych oczekiwań. Piękna, zgrabna i absolutnie niepowtarzalna.

Jak widać torebka wieczorowa nie musi mieć klasycznej formy. Dziś na czasie są awangardowe, zachwycające puzderka wyszyte kryształkami. To właśnie te małe elementy dodają jej smaku, a nam szyku i elegancji.

1 thought on “Wieczorowa torebka z kryształkami

Comments are closed.